Home

Ostrov Alcatraz zdraví Otáčení jak dopadla ledecká v druhém závodě světového poháru Lyžování Zneužít s časem

Ledecká unikla vládní kose: Trénink s Pinturaultem, v sobotu start SP |  iSport.cz
Ledecká unikla vládní kose: Trénink s Pinturaultem, v sobotu start SP | iSport.cz

Ledecká si dojela pro zlato. Při druhém startu ve Světovém poháru po  zranění neměla konkurenci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká si dojela pro zlato. Při druhém startu ve Světovém poháru po zranění neměla konkurenci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ester Ledecká a její fantastické 3. místo v celkovém pořadí SP v alpské  kombinaci | Alpské lyžování
Ester Ledecká a její fantastické 3. místo v celkovém pořadí SP v alpské kombinaci | Alpské lyžování

Ledecká skončila v úvodním sjezdu sezony Světového poháru šestá,  triumfovala Švýcarka Suterová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká skončila v úvodním sjezdu sezony Světového poháru šestá, triumfovala Švýcarka Suterová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sportovní listy | Ester Ledecká vyhlíží světový pohár ve Špindlu | Novinky

Česká hvězda znovu září naplno. Ledecká ovládla paralelní slalom v  Berchtesgadenu! - Sport.cz
Česká hvězda znovu září naplno. Ledecká ovládla paralelní slalom v Berchtesgadenu! - Sport.cz

Do Špindlerova Mlýna se vrátí po osmi letech Světový pohár! - Špindlerův  Mlýn 2019 | Světový pohár v alpském lyžování
Do Špindlerova Mlýna se vrátí po osmi letech Světový pohár! - Špindlerův Mlýn 2019 | Světový pohár v alpském lyžování

Roztržený ret a cesta do nemocnice. Ester Ledecká havarovala při dnešním  závodě v Crans Montaně. Video - 23.01.2021, Sputnik Česká republika
Roztržený ret a cesta do nemocnice. Ester Ledecká havarovala při dnešním závodě v Crans Montaně. Video - 23.01.2021, Sputnik Česká republika

Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém  poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká si v uplynulé sezoně SP vydělala na odměnách přes 2,5 milionu korun  - iDNES.cz
Ledecká si v uplynulé sezoně SP vydělala na odměnách přes 2,5 milionu korun - iDNES.cz

Ester Ledecká - Aktuálně.cz

Může olympijská vítězka startovat ve finále Světového poháru? Triumf Ledecké  zaskočil vedení seriálu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Může olympijská vítězka startovat ve finále Světového poháru? Triumf Ledecké zaskočil vedení seriálu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Dojatá Ledecká po úspěšném návratu: Všichni kluci a všechny holky za mnou  chodili a vítali mě zpátky - Sport.cz
Dojatá Ledecká po úspěšném návratu: Všichni kluci a všechny holky za mnou chodili a vítali mě zpátky - Sport.cz

ESTER LEDECKÁ PROGRAM 2023 ▷ Kdy jede Ledecká závody

Konec sezony, nejsmutnější část roku pro Ledeckou. Může být ještě lepší? -  iDNES.cz
Konec sezony, nejsmutnější část roku pro Ledeckou. Může být ještě lepší? - iDNES.cz

Ledecká dojela třetí ve sjezdu SP v Cortině, vyhrála Goggiaová - Aktuálně.cz

Ester Ledecká ovládla závod Světového poháru v Německu | Snowboarding

Podepsáno. Ledecká může stihnout dva závody - Sport.cz

Nemá smysl přeskakovat tam a zpět.' Ledecká nebude do lyžařského šampionátu  závodit na snowboardu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nemá smysl přeskakovat tam a zpět.' Ledecká nebude do lyžařského šampionátu závodit na snowboardu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy