Home

Umělec původ střílet gabriela soukalová vyhrála závod světového poháru Stipendium Abnormální Mikrob

Biatlonistka Soukalová vyhrála sprint Světového poháru v Pokljuce | Týden.cz

Jablonecká biatlonistka Soukalová vyhrála závod Světového poháru - Naše  Pojizeří
Jablonecká biatlonistka Soukalová vyhrála závod Světového poháru - Naše Pojizeří

Česko slaví biatlonový triumf. Soukalová ovládla závod Světového poháru -  iDNES.cz
Česko slaví biatlonový triumf. Soukalová ovládla závod Světového poháru - iDNES.cz

Gabriela Koukalová: Biatlonistka, která byla trochu… odlišná - Biatlon

Vítězný příběh Gabriely Soukalové. Přes krizi opět k úsměvu - Aktuálně.cz

Soukalová vyhrála ve Světovém poháru. Nacpala se čokoládou a jela jako  dráha | Hospodářské noviny (HN.cz)
Soukalová vyhrála ve Světovém poháru. Nacpala se čokoládou a jela jako dráha | Hospodářské noviny (HN.cz)

Bezchybná Soukalová vyhrála sprint v Presque Isle a SP vede o 115 bodů – ČT  sport – Česká televize
Bezchybná Soukalová vyhrála sprint v Presque Isle a SP vede o 115 bodů – ČT sport – Česká televize

Bezchybná Soukalová ovládla sprint v Presque Isle, opět navýšila náskok |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Bezchybná Soukalová ovládla sprint v Presque Isle, opět navýšila náskok | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sedm glóbů, jedna majitelka. Soukalová už je doma a má celou sbírku -  iDNES.cz
Sedm glóbů, jedna majitelka. Soukalová už je doma a má celou sbírku - iDNES.cz

Gabriela Soukalová - Jablonec nad Nisou

Soukalová vyhrála sprint SP v Pokljuce - Závody - Články o běžeckém  lyžování - Běžky.net
Soukalová vyhrála sprint SP v Pokljuce - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Sportovní listy | Gabriela Soukalová opět zlatá. Světový pohár už vede o  115 bodů | Příroda
Sportovní listy | Gabriela Soukalová opět zlatá. Světový pohár už vede o 115 bodů | Příroda

Gabriela Soukalová – Wikipedie

Soukalová uhájila ve Světovém poháru čtvrtou pozici. Celkově vyhrála Finka  Mäkäräinenová | Hospodářské noviny (HN.cz)
Soukalová uhájila ve Světovém poháru čtvrtou pozici. Celkově vyhrála Finka Mäkäräinenová | Hospodářské noviny (HN.cz)

Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo  | Hospodářské noviny (HN.cz)
Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo | Hospodářské noviny (HN.cz)

Gabriela Soukalová | Český olympijský tým

Soukalová po stíhačce, kterou jet nemohla, klesla v SP na 4. místo |  iSport.cz
Soukalová po stíhačce, kterou jet nemohla, klesla v SP na 4. místo | iSport.cz

Biatlonistka Soukalová vyhrála závod SP na 15 kilometrů v Östersundu |  Radiožurnál
Biatlonistka Soukalová vyhrála závod SP na 15 kilometrů v Östersundu | Radiožurnál

Trápení z úvodu sezony je pryč. Soukalová vyhrála sprint v Pokljuce! -  iDNES.cz
Trápení z úvodu sezony je pryč. Soukalová vyhrála sprint v Pokljuce! - iDNES.cz

Zklidněná Soukalová už myslí na velký glóbus za triumf ve Světovém poháru -  Aktuálně.cz
Zklidněná Soukalová už myslí na velký glóbus za triumf ve Světovém poháru - Aktuálně.cz

Návrat ztracené formy. Soukalová vyhrála sprint v Pokljuce | Ostatní sporty  | Lidovky.cz
Návrat ztracené formy. Soukalová vyhrála sprint v Pokljuce | Ostatní sporty | Lidovky.cz